Tässä muutamia kivoja juttuja, nappasin zalandon sivuilta kaikki...ja todellakaan nää ei kaikki tuu mun hyllyyn ja varmasti helmiä jäi huomaamatta. mutta kurkistus kevään tarjontaan.Ootko sä jo hankkinut kevät vaatetta?









47vuotias 2 aikuisen pojan äiti vantaalta. ennen sohvaperuna, nykyään juoksua ja muuta liikkumista rakastava ikiliikkuja. Järjestän paljon yhteislenkkejä ja olen mukana hcrd street teamissa. seuraa mun juttuja blogissa, instagramissa ja facebookissa, kaikki löytyy samalla nimellä. Tuu mukaan lenkille tai nappaa hihasta kiinni jos satutaan samoihin tapahtumiin!
Joo, sitä se kevät teettää :) On niin ihanaa herätä valoon ja väreihin pimeän ja harmaan talven jälkeen. Tossa oli munkin mielestä joitain kivoja juttuja! Mun kaapppiin vois päätyä tuo hihaton paita ja nuo ylemmät kengät ainakin. Addun alin kukkatakki vaatis multa sulattelua :D
VastaaPoistaJoo, ne näyttää kivoilta noin mutta päällä eri juttu..mä oon nyt ihastunu noihin överi kuvioisiin väriläiskiin...saa nähdä uskallanko päälle pistää..ne kengät on söpöt.
VastaaPoista